آژانس‌های استخدام در دانمارک، شرکت‌های کاریابی هستند که به پایگاه‌داده قابل‌توجهی از مشاغل مختلف و همچنین نیروی کار حرفه‌ای دسترسی دارند. موسسات کاریابی در کشور دانمارک می‌توانند فرایند پیداکردن کار و یا حتی اخذ ویزای کاری را برای مهاجران ایرانی تسهیل کنند.

استخدام و غربالگری متقاضیان از پلتفرم‌های مختلف، مهارتی است که مشاوران نیروی انسانی در  موسسات کاریابی دانمارکی دارند. موسسات کاریابی در دانمارک عمدتاً به بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین پورتال‌های شغلی آنلاین، وب‌سایت‌های شبکه‌های تجاری و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دسترسی دارند و مشاغل مختلف و همچنین افراد متخصص را به کارجویان و یا کارفرمایان پیشنهاد می‌دهند.

از طرفی یافتن شغل ایدئال در دانمارک می‌تواند برای مهاجران در ابتدای راه مهاجرت دشوار باشد. به همین دلیل  ما در این مقاله هلی ویزا تصمیم گرفته‌ایم تا  مؤسسه برتر کاریابی در دانمارک را به شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید هلی ویزا مسئولیتی در برابر معرفی این شرکت‌های کاریابی ندارد و برای کسب اطلاعات بیشتر و یا فرستادن رزومه شغلی بهتر است، قبل از هر کاری با مشاوران و کارشناسان ما در تیم هلی ویزا تماس بگیرید.

1. موسسه کاریابی Temp Team

یکی از برترین موسسات کاریابی در کشور دانمارک، Temp Team است که هر سال در بیش از 500 شغل دائمی و همچنین بیش از 15000 شغل موقت، نیروی کار استخدام می‌کند.

مؤسسه کاریابی Temp Team، بر اساس نیازها و علاقه‌مندی‌های شما، مشاغل ایدئال را برایتان پیدا می‌کند.

2. موسسه کاریابی Nigel Wright Group

در اروپای شمالی، نایجل رایت برترین شرکت کاریابی و استخدام برای بخش تولیدات کالاهای پرمصرف است.

افراد مختلف در شرکت‌های پیشرو FMCG (کالاهای که زود مصرف می‌شوند) از سراسر جهان توسط این شرکت استخدام شده‌اند و بسیاری از این کسب‌وکارها روی پروژه‌های بلندمدت با همکار می‌کنند.

3. موسسه کاریابی Hudson

بیش از 20 سال است که هادسون 30 فرد باهوش و باانگیزه را از منطقه شمال اروپا گرد هم آورده است که وقف پیشبرد مشاغل رهبران و متخصصان و کمک به مشتریان از صنایع مختلف در یافتن شغل‌های عالی هستند.

یکی از برترین موسسات کاریابی در دانمارک، Global Search است. این موسسه کاریابی در تأسیس و رشد تعداد زیادی از مشاغل دانمارکی و خارجی کمک زیادی کرده است.

Global Search بیش از 30 سال است که افراد واجد شرایط را برای کارفرمایان پیدا و جذب می کند.

4. موسسه کاریابی Human Power

یک آژانس استخدام به نام Human Power بهترین کارمندان را برای تجارت و بهترین فرصت شغلی را برای کارمندان پیدا می کند.

این موسسه کاریابی خدماتی شامل آموزش، خدمات منابع انسانی موقت، خدمات جابجایی و خدمات استخدام را نیز ارائه می دهد.

5. موسسه کاریابی JKS

ایجاد رابطه کارمندی و کارفرمایی که همسویی خوبی را بین افراد و نیازهای کاری آنها تضمین کند، هدف این آژانس استخدامی کاریابی   است.

JKS متعهد به ارائه خدمات به نیروی کار است و هدف آن برآوردن هر یک از نیازهای افرادی است که به دنبال کار می گردند.

6. موسسه کاریابی Next Recruitment

یکی دیگر از موسسات کاریابی در دانمارک، Next Recruitment  است که دارای چندین مشاور حاذق و باتجربه است که سابقه موفقیت در جذب نیرو دارند و به تمام نیازهای استخدام شما پاسخ خواهند داد.

این موسسه کاریابی ، افراد را در ابتدا استخدام می کند و سپس برحسب نیاز آنها شروع به ارائه مربیگری و مشاوره، ارائه خدمات استخدام برای انواع سازمان ها و موارد دیگر می کند.

7. موسسه کاریابی Profile Partners

Profile Partners با بیش از 25 سال تخصص در بازار برای کاریابی مدیران، کارشناسان و متخصصان عمومی، یک شرکت برتر استخدام در دانمارک است.

بسیاری از مشاغل مختلف دانمارکی و خارجی از خدمات Profile Partners برای پیداکردن نیروهای کار استفاده می کنند.

هزینه‌های موسسات کاریابی در دانمارک چقدر است؟

به طور معمول، شرکت‌های کاریابی در حدود 25٪ تا 100٪ اولین حقوق کارمند استخدام شده را می‌خواهند. به‌عنوان‌مثال، اگر شما و آژانس کاریابی در مورد یک شغل به توافق رسیدید و میزان 50٪ را تعیین کردید، اگر حقوق شما 10 دلار در ساعت باشد، شما موظفید 15 دلار در ساعت به مؤسسه کاریابی برای کار آنها پرداخت کنید. به‌عبارت‌دیگر 50 درصد به‌علاوه حقوقتان.

اگر تصمیم دارید یک نیروی کار را استخدام کنید، علاوه بر درصدی که باید بپردازید، ملزم به پرداخت هزینه‌های اضافی دیگر برای پر کردن قرارداد کاری نیز هستید.

مزایای پیداکردن کار در موسسات کاریابی در کشور دانمارک

پیداکردن کار از طریق موسسات کاریابی در دانمارک می‌تواند مزایای زیادی هم برای کارجوها و هم برای کارفرمایان داشته باشد. به طور مثال شرکت شما می‌تواند با استفاده از یک آژانس کاریابی برای کشف نیروی کار ماهر در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کند. در واقع مؤسسه کاریابی می‌تواند به‌عنوان رابطی بین مشاغل و جویندگان کار عمل کند و متقاضیان شایسته را با سازمان‌هایی که به دنبال نیروی کار هستند، به هم برساند.

علاوه بر این، موسسات کاریابی در دانمارک دارای روابط و ارتباطات قوی با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف هستند. این ارتباطات می‌تواند به شما در دسترسی به فرصت‌های شغلی مناسب کمک زیادی کند که در غیر این صورت به‌سختی قابل‌دسترسی بوده است.

همچنین با کمک موسسات کاریابی، اطلاعات جامعی درباره بازار کار در اختیار دارید؛ بنابراین می‌توانید به نیازها و تقاضاهای بازار و جستجوی شغلی مناسب دسترسی داشته باشید. برخی از موسسات کاریابی در دانمارک می‌توانند به شما در فرایند استخدام‌شدن، کمک زیادی کند. به طور مثال، آن‌ها می‌توانند رزومه شما را بررسی کنند، مصاحبه‌ها را برگزار کنند و به شما نکات و توصیه‌های مفید درباره موفقیت در مصاحبه را ارائه دهند

همچنین اگر شما به‌عنوان یک مهاجر، نیاز به اخذ ویزای کاری و مدارک مربوطه دارید، موسسات کاریابی می‌توانند به شما در این فرایند همراهی کنند و راهنمایی لازم را ارائه دهند.

نحوه ارسال رزومه برای موسسات کاریابی در کشور دانمارک

اگر به دنبال تحت‌تأثیر قراردادن کارفرمایان خوب هستید، باید بدانید اولین برداشت‌ها بسیار مهم است؛ زیرا به‌سرعت اتفاق می‌افتد. ایمیل شما برای درخواست شغل ممکن است یکی از اولین چیزهایی باشد که یک استخدام‌کننده از شما می‌بیند. باتوجه‌به پیشرفت‌های فناوری، رزومه‌های پستی و نامه‌های ارسالی کمتر رایج هستند، بنابراین درک ارتباطات ایمیلی بسیار مهم است.

درک نحوه ارسال یک CV نیز بسیار مهم است؛ زیرا احتمالاً اولین چیزی است که کارفرما هنگام درخواست شغل می‌بیند. پس سعی کنید بهترین آدرس ایمیلی که دارید و آدرسی است که حرفه‌ای به نظر می‌رسد را ارسال کنید. از استفاده از نام مستعار خود خودداری کنید؛ زیرا ممکن است برای استخدام‌کننده یک کار غیرحرفه‌ای به نظر بیاید. برای ارسال رزومه با ایمیل از مراحل زیر پیروی کنید.

 • آدرس ایمیل تجاری گیرنده را شناسایی کرده و آن را وارد کنید.
 • در موضوع ایمیل خود دلیل ارسال رزومه خود را ذکر کنید.
 • در ایمیل، با نام شخص احوالپرسی کنید، خود را معرفی کنید و توضیح دهید که چرا رزومه خود را به او می‌دهید.
 • یک پایان خوب بنویسید و نام کامل خود را درج کنید.
 • برای انتخاب و آپلود رزومه و نامه ارسالی خود، از گزینه «پیوست» در رابط ایمیل خود استفاده کنید.
 • قبل از ارسال، مطمئن شوید که همه چیز درست است.

خب اگر تا اینجای کار با ما همراه بودید، باید بگوییم که مطمئن هستیم که تا این لحظه از برترین شرکت‌های استخدام دانمارکی آگاه شده‌اید. این خدمات استخدامی به شما در یافتن بهترین پرسنل و نیروی کار و همچنین در انتخاب بهترین مسیر شغلی کمک زیادی می‌کند.

موسسات کاریابی در کشور دانمارک بر اساس تخصص

اگر جویای کار یا کارفرما در دانمارک هستید، مهم است که در یک شرکت کاریابی متخصص در صنعت خودتان ثبت‌نام کنید. در ادامه ما به چند مؤسسه کاریابی در دانمارک باتوجه‌به صنایع مختلفی که در آنجا کارفرمایان و کارجوهای دانمارکی هستند، می‌پردازیم:

– Kelly Services Denmark 

Kelly Services Denmark به تطبیق افراد بااستعداد با شرکت‌هایی اختصاص‌داده‌شده است که به مهارت‌های آنها نیاز دارند.

آنها یکی از موسسات کاریابی در دانمارک برای استعدادیابی هستند که نیازهای جویندگان کار و کارفرمایان را برآورده می‌کنند.

زمینه‌های تخصصی آنها عبارت‌اند از:

 • حسابداری و مالی
 • علوم زیستی
 • اداری و اداری
 • فروش و بازاریابی

– Medicolink  

مؤسسه کاریابی Medicolink، یک آژانس استخدام برای نیروهای پزشکی است که از سال 2007 شروع به فعالیت کرده است.

Medicolink یک شرکت کاریابی ماهر و باتجربه است که بیش از 10 سال در این زمینه فعالیت داشته است. خدمات این مؤسسه شامل استخدام کادر درمان و آموزش زبان به آنها است.

– Unique Human Capital   

این یک شرکت مشاوره سرمایه انسانی و آژانس استخدام نیروی کار است که مأموریت آن ایجاد ارزش برای مشتریان با ارائه راه‌حل‌هایی از جمله استخدام کارمندان است.

Unique Human Capital مشاوره و خدمات در زمینه مدیریت اجرایی، خدمات هیئت‌مدیره، جستجو و انتخاب مدیریت ارائه می‌دهد.

حوزه تخصصی آنها عبارت‌اند از:

 • خرده‌فروشی
 • حمل‌ونقل و تدارکات
 • علوم زیستی
 • صنعت و تولید
 • شرکت‌های مالی
 • ساخت‌وساز

– Randstad Denmark

Randstad Denmark یکی از موسسات کاریابی در کشور دانمارک است البته بهتر است بگوییم یک شرکت استخدامی در جهان است که در پنج قاره و 38 کشور از جمله دانمارک شعبه دارد.

این شرکت از سال 1997 در دانمارک مشغول به کار شده است و از آن زمان تاکنون استعدادهای برتر را با کارفرمایان دانمارکی مرتبط می‌کند.

Randstad Denmark در زمینه‌های زیر استخدام می‌کند:

 • آی‌تی
 • مهندسی
 • بازاریابی
 • مدیریت
 • انبارداری
 • ساخت‌وساز
 • اقتصاد

– Compass Human Resources Group

یک شرکت استخدامی که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا کارجوهای مناسب را برای رشد کسب‌وکار خود انتخاب کنند، Compass Human Resources Group است.

 Compass Human Resources Group در زمینه‌های زیر تخصص دارد:

 • علوم زندگی و مراقبت‌های بهداشتی
 • صنعتی و ساختمانی
 • خدمات مالی
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات

– Hays Denmark

Hays Denmark یکی دیگر از موسسات کاریابی در دانمارک  است که خدمات گسترده‌ای را در زمینه استخدام ارائه می‌دهد. این شرکت متخصص در استخدام در صنایع و بخش‌های مختلف است.

– Profile Partners

یک آژانس استخدام دیگر در دانمارک با بیش از 25 سال تجربه در بازار برای استخدام مدیران، متخصصان و افراد مبتدی، Profile Partners است.

Profile Partners کارمندانی را برای طیف وسیعی از شرکت‌های دانمارکی و بین‌المللی استخدام می‌کند.

– ISG Denmark

یک شرکت مشاوره منابع انسانی پیشرو در اروپا با بیش از 700 کارمند و 60 دفتر در 36 کشور از جمله دانمارک، ISG Denmark است.

ISG Denmark یک ارائه‌دهنده خدمات کامل در تمامی امور پرسنلی است و خدماتی را در زمینه‌های مشاوره منابع انسانی و مسائل اجرایی ارائه می‌دهد.

ISG Denmark بیشتر مشاغل شغلی را پوشش می‌دهد و در موقعیت‌های مختلف در تمام سطوح در بخش‌های آی‌تی، فروش، مالی، مهندسی و غیره تخصص دارد.

– Next Recruitment

یکی دیگر از موسسات کاریابی در دانمارک Next Recruitment است که متشکل از کارشناسان مجرب، متخصصان حرفه‌ای و مشاوران مدیریتی است.

Next Recruitment یک آژانس با کارمندان دائمی و برخی از مشاوران مرتبط است که تخصص ثابتی در استخدام دارند و به نیازهای استخدام شما به‌خوبی رسیدگی می‌شود.

آنها خدمات استخدامی را برای همه نوع سازمان‌ها ارائه می‌دهند، منتورینگ و مشاوره می‌دهند، نیازهای استخدام شما را مدیریت می‌کنند و بسیاری موارد دیگر را انجام می‌دهند.

– Human Power

Human Power یک شرکت کاریابی در دانمارک است که گزینه مناسبی برای یک شرکت و گام شغلی مناسبی برای یک کارجو را فراهم می‌کند.

این مؤسسه کاریابی در دانمارک، خدمات استخدام، خدمات منابع انسانی، خدمات آموزشی نیز برای برخی از سازمان‌ها ارائه می‌دهند.

نتیجه گیری

موسسات کاریابی می‌توانند در مهاجرت و ویزای کاری شما به دانمارک  بسیار مفید باشند. این موسسات به شما در جستجوی فرصت‌های شغلی، ترجمه مدارک، آماده‌سازی مدارک ارائه‌شده، مشاوره و راهنمایی در ارتباط با پیداکردن شغل و دیگر موارد کمک می‌کنند.

بااین‌حال، مهاجرت و ویزای کاری به دانمارک یک فرایند پیچیده است و بسیاری از عوامل در این پروسه تأثیرگذار هستند. بهترین راه برای موفقیت در مهاجرت به دانمارک، تحقیقات دقیق و مشورت با متخصصان و وکلای مهاجرت است.

پس در نتیجه، هرچند موسسات کاریابی می‌توانند به شما کمک کنند، اما برای موفقیت در فرایند مهاجرت و ویزای کاری به دانمارک، شما بهتر است با مشاوران مهاجرت و وکلای حقوقی متخصص در این زمینه مانند مشاوران هلی ویزا مشورت کنید.

سؤالات متداول

1. چگونه می توانیم در دانمارک کار پیدا کنیم؟

برای کار در دانمارک به‌عنوان یک ایرانی، نیاز به ویزا و مجوز کار دارید. البته شهروندان اتحادیه اروپا به هیچ‌کدام نیازی ندارند.

2. اگر انگلیسی صحبت کنیم می توانیم در دانمارک کار پیدا کنیم؟


هرچند که زبان رسمی کشور دانمارکی است، اکثر مردم دانمارک نیز انگلیسی صحبت می‌کنند. اما اگر به دنبال کار هستید بهتر است حتماً زبان دانمارکی را بدانید.

3. چگونه واجد شرایط کار در دانمارک بشوم؟

افرادی که مایل به کار در دانمارک هستند باید برای ویزای کار و اجازه اقامت اقدام کنند. برای واجد شرایط بودن برای ویزای کار دانمارک، باید شغلی پیدا کنید و نامه رسمی استخدام از یک کارفرمای دانمارکی دریافت کنید.